AKO NA INSTAGRAM

Interaktívny pracovný manuál "100+1 najčastejších chýb, nedostatkov, odporúčaní a tipov pre úspešný biznis na Instagrame a sociálnych sieťach"

JE ÚPLNE JEDNO ČI STE ZAMESTNANEC, ŠTUDENT, ČI STE NA MATERSKEJ DOVOLENKE, NEZAMESTNANÝ ALEBO BOSS ČI LADYBOSS

 

Vaše pôsobenie na Instagrame môžete pretaviť na peniaze.

 

 

 

Dovoľte mi na začiatok dve otázky. Ktorú z nich budete brať vážnejšie? 

Budete brať vážnejšie, keď vám poviem, "Bolo by dobré, ak by si to urobil takto.." alebo ak vám poviem "Nikdy nerob túto chybu!"?

 

Odpovedzte si na to sami. Nemusíme byť však vyštudovaní psychológovia, aby každému z nás bolo jasné, že viac nás osloví status, ak sa chceme, potrebujeme alebo musíme vyhnúť nepríjemnostiam, chybám, ako naopak dobre mienenej rade či odporúčaniu.

Zrejme v každej druhej knihe o seba rozvoji a pozitívnom myslení nájdeme myšlienku "CHYBY NEEXITUJÚ, IBA SKÚSENOSTI" a osobne s tým súhlasím, no pozrime sa na to z jedného dôležitého aspektu a prečo v niektorých situáciách s týmto tvrdením nesúhlasím.

Čoho sa asi každý človek obáva? Skúsim odpovedať za vás. Nedostatku času. ČAS! Čas je veličina, ktorá sa nedá nahradiť, ani vrátiť, preto je čas tak vzácny. Aj keď mnohí si to až tak neuvedomujú.

Určite ste sa už zažili pocit nedostatku času alebo ešte lepšie povedané, straty času. Väčšinou je toto spojené s určitou "chybou", ktorej sme sa dopustili.

"Bože, čo som to urobil! Škoda času."

Toto je presne dôvod, prečo som sa rozhodol nazvať tento, v našich končinách unikátny online program "100+1 najčastejších chýb, nedostatkov, odporúčaní a tipov pre náš úspešný biznis na Instagrame a sociálnych sieťach".

Čo s tým má čas? Má s tým to, že beží nezadržateľne rýchlo.

 

A Verte alebo nie, čas na sociálnych sieťach letí tiež nezadržateľne rýchlo. A z pohľadu sociálnych sietí, na niektorých platformách nám už vlak ušiel.

Ak nechcete, aby vám ušli aj ďalšie "spoje", neurobte opäť chybu. Chopte sa príležitosti teraz a zoberte to za správny koniec. Vyhnite sa chybám a nasmerujte svoje pôsobenie na Instagrame a sociálnych sieťach k vášmu cieľu.

Som presvedčený, že tento program vám v tom pomôže a krok po kroku vás privedie na miesto, kde sú už mnohí, ktorí nestrácali čas, ktorí narobili síce kopu "chýb" (ešte si to mohli dovoliť), tí ku ktorým teraz možno vzhliadate a myslíte si, že vám sa to nepodarí.

Želám vám na vašej ceste veľa príjemných skúseností aj zábavy, výziev a A-HA momentov. 

 

ČO JE INTERAKTÍVNY PRACOVNÝ MANUÁL IPM "AKO NA INSTAGRAM"

Poviem vám, že nie je to žiadny online kurz, e-book, checkbook ani cheatsheet., ktorý bude zajtra neaktuálny.

IPM je ucelený a prepracovaný pracovný online zošit (skôr kniha), s aktívnymi linkami, ktorý nikdy nespí.

IPM je a bude v neustálom vývoji, podľa aktuálnej situácie na Instagrame a "trhu" sociálnych sietí, a tiež na základe vašich interakcií, postrehov a podnetov.

Online program IPM "Ako na Instagram" je ročný program.

Čo to znamená?

Vstupom do tohto programu máte zabezpečené celoročné využívanie tohto materiálu. Kdekoľvek a kedykoľvek budete mať možnosť vstúpiť (vyžaduje si internetové pripojenie) a prechádzať jednotlivé kroky a postupy, chyby a odporúčania. K získaným poznatkom sa môžete neustále vracať, pripomínať a opakovať si zabudnuté.

Tento program je ideálny pre všetkých, ktorí majú už teraz nedostatok času a radi si idú vlastným tempom. Nikto vás nebude naháňať a v prípade, že týmto materiálom nestihnete prejsť do roka, nič sa nedeje, pred vypršaním ročného členstva v tomto programe budete oslovení a budete mať možnosť predlžiť si členstvo o ďalší rok.

Verím však, že ho prejdete čo najrýchlejšie, lebo čím rýchlejšie začnete aplikovať to čo sa dozviete, tým skôr začnete prostredníctvom Instagramu a sociálnych sietí reálne zarábať.

O všetkých zmenách a doplneniach budete stále informovaní, takže vám nič neujde, váš materiál bude stále aktuálny.

 

KROK PO KROKU

IPM "Ako na Instagram" vás bude krok po kroku viesť od základných nastavení a rozbehu vášho Instagram profilu až po ucelené a kombinované techniky a stratégie správy a vedenia účtu.

Naučíte sa postupy, ktorých hľadaním by ste stratili opäť "len" čas a veľa času.

 

  • Dozviete sa, aké podporné aplikácie využívať a ako ich používať

  • Tiež sa dozviete, ktoré aplikácie radšej nepoužívať, a ktoré definitívne nepoužívať

  • Prevediem vás online komunikáciou a akej komunikácii sa vyhýbať

  • Dostanete tipy a presné postupy, ako pripravovať príspevky, ktoré strhnú vaše publikum

  • Naučíte sa pritiahnuť sledovateľov a ako ich pretavíte v platiacich zákazníkov 

Jednoducho to zhrniem. 

Ak pôjdete presne krok po kroku, je vylúčené, aby ste vaše pôsobenie na Instagrame nepretavili do efektu - PENIAZE.

NEZÁLEŽÍ ČI UŽ MÁTE ROZBEHNUTÝ BIZNIS ALEBO MOMENTÁLNE NETUŠÍTE, AKO A S ČÍM BY STE MOHLI PRÍSŤ A PRETAVIŤ TO NA PROFIT

 

JE ÚPLNE JEDNO ČI STE ZAMESTNANEC, ŠTUDENT, ČI STE NA MATERSKEJ DOVOLENKE ALEBO STE NEZAMESTNANÝ, ANI ČI STE BOSS ALEBO LADYBOSS

 

Vaše pôsobenie na Instagrame pretavíte na biznis a peniaze.

 

Vstúpte do tohto unikátneho programu a tešte sa na úspech!

 

INTERAKTÍVNE PREPOJENÝ

IPM  "Ako na Instagram" je interaktívne prepojený s Členskou zónou, ktorej súčasťou je jednak aktívne Fórum členov (automatiky sa stávate členom všeobecného diskusného Fóra) odkiaľ sú čerpané tiež námety a podnety pre neustále aktualizovanie materiálu, kde sa vymieňajú informácie a skúsenosti, kde aktívne reagujem na všetky otázky a riešenia problémov, no hlavne je prepojený... 

VIDEO ZÓNA

IPM je prepojený s neustále aktualizovanou a dopĺňanou VIDEO ZÓNOU, nabitou video návodmi, detailnými video ukážkami konkrétnych postupov a riešení.

 

VIDEO ZÓNA je miesto, na ktoré odkazujú všetky aktívne linky v pracovnom materiály. VIDEO ZÓNA je jednoducho miesto, kde dostanete, ako sa hovorí "všetko polopate".

 

Informácie, ako vstúpiť do Členskej zóny a podmienky vstupu nájdete tu.  

Či už sa rozhodnete využiť členstvo, ktoré vás poženie k úspechu ešte rýchlejšie, alebo nie (určite vám odporúčam vyskúšať aspoň vstup na 1 mesiac), ak sa budete učiť, pracovať a postupovať podľa tohoto Interaktívneho pracovného manuálu,

 

už nebude viac otázkou AKO NA INSTAGRAM?

 

budete presne vedieť AKO NA INSTAGRAM!

 

Želám vám veľa úspechov, dobré rozhodnutie a ušetrený čas.

Objednajte si váš Interaktívny pracovný manuál alebo si vyberte niektorý špeciálny balík

Teším sa na vás v Členskej zóne

Martin Sýkora 

 

Máte otázky k programu, alebo komentár?