OPÝTAJTE SA MA

Toto je priestor, kde sa môžete informovať ohľadom online programov, konzultácií, správy sociálnych sietí, fakturácie, platieb, atď...

V PRÍPADE VAŠICH OTÁZOK MA NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ

Zadajte svoje meno prosím, emailovú adresu, poprípade aj telefónne číslo, ozvem sa vám v čo najkratšom čase.

GET A CLIENT MEDIA, s.r.o.

Dunajská 7614/8 Bratislava 811 08 Slovensko

Email: info@biznisbady.com | Tel: +421 902 750019

IČO: 51 210 932 | DIČ: 2120634087 nie je platiteľ DPH

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri okresného súdu Bratislava I., oddiel Sro, vložka č.124163/B

POTREBUJETE POMOC ZAVOLAJTE NA +421 902 750019

SLEDUJTE BIZNISBADY NA 

  • BIZNISBADY na YouTube
  • BIZNISBADY Instagram
  • BIZNISBADY FACEBOOK

© 2018-2020 Biznisbady.com - Všetky práva vyhradené.

Táto stránka nie je súčasťou webových stránok Facebook ani spoločnosti Facebook Inc. Navyše, táto stránka nie je žiadnym spôsobom schválená spoločnosťou Facebook. FACEBOOK je ochranná známka spoločnosti FACEBOOK, Inc.

DÔLEŽITÉ: Zrieknutie sa zodpovednosti a právne obmedzenia

Programy Biznisbady a Martin Sýkora individuálne nezodpovedajú za vaše konanie. Ste výhradne zodpovední za svoje vlastné kroky a rozhodnutia, a využívanie našich produktov a služieb je na základe vášho osobného rozhodnutia. Súhlasíte s tým, že programy Biznisbady nijako nezodpovedajú za vaše výsledky pri využívaní našich produktov a služieb. Úplné vylúčenie zodpovednosti a ďalšie obmedzenia nájdete v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Programy Biznisbady, vrátane Martina Sýkoru osobne  môžu dostávať honorár za produkty a služby, ktoré vám odporúčajú. Martin Sýkora osobne používa odporúčaný zdroj partnerských programov, pokiaľ nie je uvedené inak. Pokiaľ nechcete, aby boli programy Biznisbady a Martin Sýkora odmenení za odporúčanie, doporučujeme vám vyhľadať si konkrétnu položku online nie prostredníctvom linku pridruženej spoločnosti.

Máte otázky týkajúce sa niektorého z programov Biznisbady? Zaujíma vás, či programy pre vás budú fungovať? Zavolajte nám na číslo +421 902 750019. Radi prediskutujeme možnosti a vaše ciele, ku ktorým vám môžu pomôcť programy Biznisbady.

GET A CLIENT Media,s.r.o., Dunajská 7614/8, Bratislava, 811 08, Slovensko