ONLINE PROGRAMY

Sú určené pre každého, kto uprednostňuje samo štúdium vlastným tempom a uvíta možnosť mať informácie stále poruke.

INTERAKTÍVNY STEP by STEP MANUÁL, ako budovať úspešný profil na Instagrame.

"100+1 najčastejších chýb, nedostatkov, odporúčaní a tipov pre tvoj úspešný biznis na Instagrame a sociálnych sieťach"

Detailné video návody, ako na úspešnú reklamu pre Instagram a ďalšie sociálne siete.

VIDEO ZÓNA obsahuje detailné video návody, ako budovať STEP by STEP úspešný profil na Instagrame (ideálne v spojení s interaktívnym pracovným manuálom "AKO NA INSTAGRAM")

Dôležitá informácia: Nakoľko stránky BIZNISBADY.COM bežia momentálne v testovacom režime, nie je možné prijímať platby online. 
Pre objednávky Online Programov alebo služieb vyplňte prosím Objednávkový Formulár pre platbu prevodným príkazom. Online program resp. služba vám bude vyfaktúrovaná a faktúra zaslaná na vašu emailovú adresu. Váš online program bude aktivovaný ihneď po pripísaní platby na účet spoločnosti. O aktivácii vášho programu alebo služby budete oboznámený prostredníctvom emailovej správy, ktorá vám bude zaslaná na vami zadanú emailovú adresu. Za porozumenie ďakujem!
 

Pre platbu prevodným príkazom vyplňte prosím objednávkový formulár

POTREBUJETE POMOC ZAVOLAJTE NA +421 902 750019

SLEDUJTE BIZNISBADY NA 

  • BIZNISBADY na YouTube
  • BIZNISBADY Instagram
  • BIZNISBADY FACEBOOK

© 2018-2020 Biznisbady.com - Všetky práva vyhradené.

Táto stránka nie je súčasťou webových stránok Facebook ani spoločnosti Facebook Inc. Navyše, táto stránka nie je žiadnym spôsobom schválená spoločnosťou Facebook. FACEBOOK je ochranná známka spoločnosti FACEBOOK, Inc.

DÔLEŽITÉ: Zrieknutie sa zodpovednosti a právne obmedzenia

Programy Biznisbady a Martin Sýkora individuálne nezodpovedajú za vaše konanie. Ste výhradne zodpovední za svoje vlastné kroky a rozhodnutia, a využívanie našich produktov a služieb je na základe vášho osobného rozhodnutia. Súhlasíte s tým, že programy Biznisbady nijako nezodpovedajú za vaše výsledky pri využívaní našich produktov a služieb. Úplné vylúčenie zodpovednosti a ďalšie obmedzenia nájdete v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Programy Biznisbady, vrátane Martina Sýkoru osobne  môžu dostávať honorár za produkty a služby, ktoré vám odporúčajú. Martin Sýkora osobne používa odporúčaný zdroj partnerských programov, pokiaľ nie je uvedené inak. Pokiaľ nechcete, aby boli programy Biznisbady a Martin Sýkora odmenení za odporúčanie, doporučujeme vám vyhľadať si konkrétnu položku online nie prostredníctvom linku pridruženej spoločnosti.

Máte otázky týkajúce sa niektorého z programov Biznisbady? Zaujíma vás, či programy pre vás budú fungovať? Zavolajte nám na číslo +421 902 750019. Radi prediskutujeme možnosti a vaše ciele, ku ktorým vám môžu pomôcť programy Biznisbady.

GET A CLIENT Media,s.r.o., Dunajská 7614/8, Bratislava, 811 08, Slovensko